22aa

Kazeták Ricatech PR1980 Ghettoblaster nebere jinou než tu stejnou kazetu, co dělat?

Dobrý den.
Táta mi místo panasonicu mi koupil levnej křáp od Ricatechu, kterej neumí vůbec přehrát jinou kazetu než kazetu, kterou jsem nahrával přes flešku.
Prosím vás, bude to technická chyba toho kazeťáku, nebo jsem to rozbil já? Mnou vůbec není rozbitá a nevím, jestli to poškodili při dovozu z objednávky nebo nevím.
Prosím nevíte v čem je chyba?
Je to koupené z OKAY.
Děkuji.
22aa.

Nejlepší odpověď
elkon

Zahodit šunt.

Další odpovědi
dubraro

Návod jsi četl?

22aa

No měl jsem já pravdu. Já jsem tátovi už naposled řekl at mi koupí nepř. panasonic za 1200 než ten jeho šunt s fleškou za 1500. Já jsem mu to řekl. A je to.

22aa

Tak jsem měl po ricatechu značkový přehrávač thomson a ten trhal košíčky.
Pak mi nic jiného nezbylo než koupit bezdrátová sluchátka a bouřky.

22aa

Bouřky (baterky)