drxjhnysdhnj

Každých 15 minut mi vypadne připojení k internetu. Co dělat?

Providera jsem již kontaktoval. Řekl že u něho problém není, ale kvůli velké vytíženosti se může přijet podívat až za 2 týdny. Router jsem již také zkoušel měnit. Nic se nezměnilo. Stejně tak poté s kabelem. Není možné že mám někde něco špatně nastavené? Nevíte jestli nějaké nastavení dokáže tento problém ovlivnit. Problém je že se to děje na všech zařízeních. Jak bezdrátově tak s připojením přes kabel. Předpokládám že problém bude buď v anténě nebo v chybném nastavení routeru. Předem všem děkuji.

Odpovědi
ivzez

Podle mne je pravděpodobnější problém u providera.

miroslav.bk

…vypadava Internet, nebo Wi-Fi?
Nemas doma nejake zarizeni typu Chromecast apod.? Nebo telefon s Androidem?

Provlem muze byt zde: https://www.cnew­s.cz/google-problem-wi-fi-router-chromecast-vypadky

Petr1491

Mám doma stejný problém. U mě se to stává v případě, kdy k nám přijde více kamarádů, co se připojí na Wi-Fi, protože mají mé heslo z dřívějška. Nemáš k wifině připojeno hodně zařízení? U mě je to TV, několik telefonů tablety, notebook, satelit… A zkoušel jsi model restartovat? Min. na chvíli vytáhnout z el. sítě?

orwell

Vidím, že nejsem sám. Poslední dobou jsem postihován výpadky rovněž, včera to bylo na mrtvici. Slyšel jsem to i od některých lidí, se kterými se stýkám a řekl bych, že se něco děje na straně poskytovatelů připojení. Zatím jsem nezjistil nic bližšího.

led

Aj vaši poskytovatelia sú v skutočnosti len distribútori prijímaného signálu.