ferenc

Kamera connect je nová a žádné CD nebylo.Můžete poradit ,kde na netu hledat?

Kamera je nová a žádné CD nebylo.Můžete poradit,kde na netu hledat?

Odpovědi
anonym

to je kamera do auta? Pokud ano, tak ukládá na kartu, z té si pak stáhneš nahraný soubor do PC. Možnost přes USB by mělo zobrazit kartu jako další disk. Zkus se podívat na štítek, kde bude přesný typ kamery a hledat driver, případně se podívat na stránky výrobce.