otázečkapani

kam si mam dávat peníze je mi 10

Odpovědi
anonym

Požádej rodiče ať ti založí bankovní účet a tam si vkládej peníze.

charliesheep

Každá banka má služby typu Junior konto nebo různé studentské spořící účty,vhodné i pro lidičky v tvém věku. Bývá u nich i úrok,nic moc,ale každá kačka dobrá..Takový účet ti ale musí založit rodiče.

mosoj

Při této otázce, jsem si vzpoměl na "školní spoření " za mých dětských let.
Nebyla to špatná myšlenka !!

player242

Do prasátka.

vema11

řekni rodičům, ať ti koupí třeba pokladničku a založí bankovní účet a pokaždé když budeš mít v pokladničce třeba 1000Kč tak řekni rodičům ať ti to dalí na bankovní účet.