Viktorie II.

Kam se vypařila neutronová bomba?

Nejlepší odpověď
Kepler

Po skončení studené války je USA všechny rozebraly, o osudu těch ostatních nic nevím (Francie, možná Čína´) Nejvíc řvali sověti, předpokládám, že všechny byly vyřazeny z výzbroje. (volně podle wiki).

Další odpovědi
Drap

Která? A kam by se měla tak asi vypařit?

aliendrone

Eh, chcípácká zbraň kupčíků? Pche, není nad pořádné termonukleární PEKLO. ;) :D
https://www.id­nes.cz/technet/­vojenstvi/car-bomba.A211029_103­210_vojenstvi_erp