Myschoo

Kam se ukládají informace o inicializaci Windows, které a jak se vytváří?

Zdravím,
při procházení otázek ke zkoušce jsem narazil na tuhle, se kterou si neumím poradit. Potřebuju tedy odpovědět na tyhle tři dílčí otázky. Vyhledávače ani Wiki nepomohly. Díky.

Odpovědi
anonym

Možná jen hádám, ale neukládá se to složky TEMP? – dočastné soubory a i po zavedení Windows je možno dohledat logy. Ale určitě se vytváří MiniDump který zapisuje do sebe veškeré informace ze spuštění OS ( C:\Windows\Mi­nidump\ )

Ve Windows 8 je spouštěcí log a informace o službách a všem co prostě jede na pc – C:\Windows\Tem­p\winstore.log

Snad ti to postačí.