autacek

Kam se poděly peníze za pronájem prostor a proč nejsou ve výpočtech zohledněny? A sankce za nendodržení smlouvy nejsou?

Jedná se o případ pronájmu hlavního nádraží v Praze, kdy nájemce měl nádraží opravit a za odměnu si ve své režii mohl komerční prostory pronajímat.

https://m.novin­ky.cz/article­Details?aId=450897&sz­nu=irILbCzkGO4ow­hfU

Co si o tom všem myslíte?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… co chceš po pražákách, ty jsou s ekonomikou na štíru, ale tunely umí skvělý, to se musí nechat … proto jich maj v Praze tolik …

Další odpovědi
Drap

špatně udělaná smlouva. Možná omylem, neznalostí, nebo také možná záměrně. Nic jiného za tím neni.

Smlouvyzdarm

Jsou jenom dvě možnosti. První možnost je, že ve statní správně, státních a polostátních podnicích dělají samí blbci, což odpovídá skutečnosti, že jsou to známí známých, kteří je tam dosadili na základě … jiných předpokladů než zrovna profesních. Druhá možnost je, že to byl od prvopočátku účel. A pravděpodobně to bude kombinace obou těchto okolností, díky kterým nám situace vykrystalizovala do dnešní podoby. Pak si na tenise může přečíst, že sponzorem jsou ČD, které jsou pro svou neziskovost dotovány ze státního rozpočtu.