Lenjička

Kam patří seznam zkratek, seznam obrázků a grafů v bakalářské práci?

Patří to ještě před úvod nebo až za seznam použité literatury? Nebo mezi závěr a seznam použité literatury? Děkuji 🙂

Odpovědi
bigbít

já v maturitní práci na SOŠ vše musela uvádět do seznamu použité literatury…citace… obrázky a foto dokumentace pak byly zvlášť jako přílohy a tam jsem měla obsah za zdroji použité literatury..takový druhý obsah…vám nedali pokyny na zpracování bakalářské práce? Nemá je někdo z těch, co spolu s vámi dokončují bakalářské studium? Přítel totiž pokyny k bakalářce měl, mám dojem, že si zašel za nějakým svým profesorem a měli je i ostatní, jak si je mezi sebou popůjčovali..:-)

Terryle

Vidíš, a já seznam nepsala nikam. V přílohách jsem měla sekci Obrázky a sekci Grafy a tabulky, což bylo v obsahu, ale konkrétně rozepsaný už ne. A nikdo mi to nevytýkal…

Fidel

Já bych to dal hned za závěr. (Před Seznam literatury a Obsah).