Kelt

Kam mi zmizelo více než 2 ¨GB z disku?

Na 16 GB disku jsem měl soubory, které jsem si převedl jinam. Ale na vlastnostech disku mám kapacita disku 15,3 GB, volných 12,9 GB . A v souborech, které zůstaly a měly by obsahovat přes 2 GB je 4 × 32 kB, tedy 128 kB. Kam se mi to všechno ztratilo a kde je ten rozdíl? Jak se to mohlo stát? Jiný disk stejného typu má v tom shodu, nic nechybí. Děkuji.

Odpovědi
Funna

a nemá na něm systémové soubory,které se ti nezobrazují…tzn. jsou tam ale ty je nevidíš, protože standardně je ve Win nastavené jejich nezobrazování…

Kazatel

16 GB je tak maximálně fleška, nebo paměťová karta, rozhodně ne disk. Přeformátuj to po odstranění oddílů a uvidíš.

Dochy

Kazatel: A co třeba flash disk 😉
A vůbec… Proč to řešíš? Nejspíš bych ještě našel funkční 80MB. Tu 20 už asi ne… Můj další, 630MB, je rozebranej a jeho magnetky mi visí na futrech…

Hlada

Co je to za disk? Systémový nebo externí? Mechanický nebo elektronický?

Edison

Primární nebo sekundární?