Avatar uživatele
bolak

Kam která rakovina metastázuje, je v tom nějaký systém?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, vagra, briketka10, zzzzz, gagaga před 3703 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Je určitý systém, souvisí s párovýmo orgány podle čínské medicíny, které tvoří pentagram.

Pohlavní orgány, které jsou vidět, když jsme nazí, patří do okruhu jater, ty, které nejsou vidět, souvisejí s okruhem ledvin.

Je to vysvětlené v odkazu, v orgánovem pentagramu pak je vidět vazby.

http://www.ma­rianactm.cz/pen­tagram.html

Můj otec zemřel a diagnóza zněla: zhoubný novotvar plic s metastázemi do jater a kostí. Kosti jsou pod vlivem jater (třeba kyčelní kloub) nebo pod vlivem ledvin (koleno). Kov . plíce jsou spojeny se stářím, dřevo i kov jsou „produkty“ země.

Už jsem uváděla několikrát, nikoho nepřesvědčuji, nevěříte, je to vaše věc. Moje zkušenost, všechno funguje tak, jak uvádí čínská medicína. .

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Kam se jí zachce. Žádný systém nedodržuje.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Až ji budeš mít, tak tě systém moc zajímat nebude.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzzz

Zaleží na typu, některá metastazuje do určitých orgánů. Třeba rakovina plic metastázuje nejčastěji do jater nebo kostí.
Doplňuji:
Rakovina prsu metastázuje nejčastěji do mozku, nádor v mozku zase do nervového systému. Ale není to tak vždy.

Každý den nám vzniknou rakovinové buňky, a záleží na našem těle, jak s nimi zabojuje.

Upravil/a: zzzzz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

systém v tom moc velký není
moje tchyně měla hlavní nádor
na plicích, metastáze v mozku
pak se rozšířily do celého těla,
mamka měla zh.nádor v játrech
a metastáze na mozku a ledvině,
pak ji selhal celý organizmus.
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Me­tast%C3%A1za

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

Drape, Drape… 🙂

zzzzz: právě… v několika nemocničních seriálech jsem se setkal s tím, že tam přišel pacient, doktor se mrknul na rentgen plic a povídá „jsou tam metastáze“ a ten pacient: „jako že mám rakovinu plic?..“ a ten doktor „ne…varlat“ a fakt ji měl, což je zajímavý, ale proč třeba zrovna varlata jsou „spojený“ s plícema (v tomhle ohledu)..proč nemetastázuje třeba do prostaty, jsou sousedi?

před 3703 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Můj otec zemřel na diagnózu: zhoubný novotvar s metastázemi do jater a kostí.

Zřejmě patříš k těm, kteří mým příspěvkům o alternativní medicíně nevěří, ale všechny orgány jsou propojené za sebou i proti sobě. Viz obrázek. Něco posílíš, jiné zeslabíš.

Možná patříš k těm, kteří nevěří čínské medicíně, energii jin a jang a nečetli žádný můj příspěvek. Nikoho nenutím, nepřesvědčuji.

Když si přečeteš článek, dovíš se o vzájemném ovlivňování jednotlivých párových orgánů, které tvoří pentagram. Přečti si elementy v kruhu, ale i další.

http://www.ma­rianactm.cz/pen­tagram.html

Pohlavní orgány, které jsou vidět, je-li člověk nahý, patří do okruhu jater, které nevidíme, do okruhu ledvin.

Takže k otázce – plíce – játra a varlata jsou vidět, takže patří o okruhu jater. Prostata není vidět, takže by se projevila u rakoviny ledvin či močového měchýře.

před 3703 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

To já nevím Boláku a asi to neví ani doktoři. Každopádně to co napsal Mosoj je volovina!!! To kam metastázuje zajímá lékaře nejvíc, snaží se tak tím metastázování zabránit.

před 3703 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

bzzzz, myslim, ze mosoj to psal jako " pacient " :( ,
ne z pohledu lekare …
ale nemuzu " mluvit " za nej
a nebo jo : budu jeho tiskova mluvci !!
( at souhlasi, nebo ne ) !
ale pssst !
takhle " daleko " on snad necte ! :)

  • iv-

a muzu vam prosim ja psat bzzzz ? nevim proc, ale nejak se mi to k vam hodi ? :)

  • iv-

před 3703 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

pacient z jaké léčebny? 😁

  • iv- vy můžete klidně i qzzzz 🙂

před 3703 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek