dust8

Kam byste si doma ukryli trezor?

Nejlepší odpověď
Drap

Mám ho zazděný, v malé, málo používané hospodářské místnosti.

Další odpovědi
nyjono

Nejlíp tam, kde ho nikdo nenajde.

Kepler

V teráriu s korálovcem, Nebo ve včelím úlu.

Fm2.0

Pod polštář. ;)
Přece v tajné místnosti, ve které by byl tajný trezor s dostatečně bezpočnostním ověřením.
Záleželo by, na co by ten trezor byl, co bych do něj měl uložit. Často se osvědčí, že když chceš něco dobře schovat, nech to na očích.

elkon

Kvalitní trezor není potřeba nějak složitě ukrývat. Od toho je to trezor. Pokud je špatný, po odhalení by byl stejně otevřen.

Kelt

Mám doma plno trezorů a v každém mám velmi drahé věci, kódy k těmto trezorům jsem si dal do dalšího trezoru, ale zapomněl jsem, jak ho otevřít. Takže jako bych neměl nic.