Kryšpín

Kam by ČR měla směrovat nejdříve výdaje na pomoc na UA pro hasiče nebo armádu?

Případně si vzít půjčky podle odhadu, hlavně na AČR poněvadž dle presidenta UA až Rus přejede UA napadne ČR

Odpovědi
Filip84

Jiná odpověď

Nikam, a do ničeho.

Postarat se o uprchlíky, ale za stejných podmínek, za jakých se staráme o jiné uprchlíky, tzn. Lager pro uprchlíky a individuální posuzování oprávnění žádosti o asyl, jako s kýmkoli jiným, a žádných Kč 5,000.00, stejně, jako komukoli jinému. Jestli je ten systém špatný pro Ukrajince, ale dobrý pro „černé“ uprchlíky, tak je špatný, a pak se má upravit. Jinak je dobrý a není rozumný důvod, aby z něj měli zrovna Ukrajinci výjimky.

Žádné peníze na Ukrajinu.

Máme sami málo, ta choroba, rozvojová země Sudety, etc. etc., a do toho to není naše věc. Jestli peníze, tak ale do Mezinárodního hnutí Červeného kříže a Červeného půlměsíce, nebo do Médecins sans frontières, prostě do takových organisací, kde bude téměř 100% jistota, že ty peníze opravdu půjdou na pomoc potřebným, ne na živení krvelačných, válkychtivých, imperialistických a kapitalistických hy­en.

zjentek

Jiná odpověď

Hrubou chybou systému je samotný VÝDAJ. Totiž s jídlem roste chuť 🤷‍♂️