V kolik hodin na vesnicích průměrně budí kohouti?

Nejlepší odpověď
Drap

Doba se mění podle času, v kterém vychází slunce. To lze slyšet první jeho zvuk. Jistě jsi slyšel a je znám pojem " za ranního kuropění" Všichni víme že je to za svítání, nebo hned po něm.Kuropění je od toho, že kur pěje

Další odpovědi
Shoehardt

Kohouti jsou malí páni
Jitřenka řídí kokrhání!

Anikitos

Tady u nás začánají už před 4 ráno, ale kokrhají celý den až do 18:00. -_-

Kepler

V létě je to tak, jak píše Anikitos. U nás už ale nedávno dočista přestal. Prý ho někdo zastřelil vzduchovkou.