22aa

K čemu slouží velký displej u Cowon Plenue 2, když nemá video?

Dobrý den.
Nevíte k čemu je displej 480×800 rozlišení na cowon plenue 2?
Nemá video a je to jenom na hudbu do mobilu s windows phone.
Prosím není displej jen na parádu když stojí 25 tisíc?
Děkuji.

Odpovědi
anonym

jednoúčelový MP3 přehrávač za 25 tisíc (bez ohledu na to jaký má display) není na parádu ale jen na to aby si lidé, kterým se s ním pochlubíte jen diskrétně zaťukali na čelo a pomysleli si něco o bláznovi který vyhodil majlant za placebo efekt 🙂