marketa54321

K čemu jsou body na odpovedi.cz?

Doplňuji:
barbakan: :) To je opravdu užitečná odpověď, děkuju :) Možná není problém v tom, že bych to nehledala, ale že je informace na stránkách špatně umístněna :) Takže jsem to hledala znovu a dopátrala se až v nápovědě, ok, takže jde o nějaké limity pro jednotlivé kategorie uživatelů, ještě jednou díky 😁

Nejlepší odpověď
Agneta

Tak já vždycky doma ukážu, kolik už mám bodů a taťka sahá po peněžence, a já si pak zpravidla zajdu pro nové boty…tak jak mám ale vědět, jak to chodí u vás?:DDDDD

Další odpovědi
anonym

Kdyby sis tak přečetla pravidla..... Bodovací systém je zamýšlen k odměnění členů komunity za sdílení jejich znalostí, otázek a odpovědí.

Lamalam

Ve skutečnosti vůbec k ničemu.

klumprt

K tomu, aby člověk měl zpětnou vazbu o tom, jestli jeho aktivita zde někoho zaujala.

anonym

Dostaneš za ně tričko.

gagaga

ja mam z bodu takovy vnitrni – stastny – pocit :)
porad si je pisi..sleduji .. porad ale nejak nepribyvaji ;(

  • iv-

anonym

… a se divíš :-¨)

gagaga

🙂 ani ne..

Agneta

já si body (bodysuit) radši kupuji v obchodech se spodním prádlem :DDD