K čemu je Meebo?

Týká se komunikace prostřednictvím internetu.

Nejlepší odpověď
Dandi

meebo je server díky kterému se můžeš přihlásit např. na icq nebo msn a jiné bez jakékoli instalace programu… Takže třeba ve škole či v práci se můžeš přihlásit i když program např. ICQ není v počítači nainstalován, jen zadáš do prohlížeče www.meebo.com a přihlásíš se..

Další odpovědi
Lencis

Meebo je online aplikace pro instant messaging založená na AJAXu.

Seznam podporovaných protokolů, prohlížečů, případné další produkty Meebo Inc, včetně odkazů najdeš na odkaze:

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Me­ebo