renault

jsou tyto stranky zdarma?Néjak jsem zbrkle přejela smluvní podmínky:-)

Nejlepší odpověď
anonym

Ne, tak úplně zdarma ne, jsou tady jedinci, kteří tě chtějí okrást i o poslední kousek dobré nálady, nebo sebevědomí, urazit ať to stojí, co to stojí, dokonce se někteří snaží dostat se ti až do baráku 🙂
…vážně? je to zdarma, neboj

Další odpovědi
Hykam

Zde si je můžeš přečíst http://www.od­povedi.cz/pod­minky

ReHu

Kdyby zdarma nebyly, mohla bys položit třeba tuto otázku?

led

Zdarma, alebo bezplatne? Nie, platiš nemusíš…
…ale ako sa hovorí, nič nie je zdarma, tak aj tu tvojou platbou sú tvoje príspevky, tvoja aktivita, otázky a odpovede

anonym

setapouch
božínku, ty jsi dnes tak vtipný 🙂

setapouch

A co mám říct na otázku, jejíž odpověď si tazatel může zjistit na jedno kliknutí z této stránky?