Savier

Jsou programátoři dělníci 21. století?

Odpovědi
elkon

V přeneseném slova smyslu ano.

Dochy

Jak kteří. Někteří jen kódují cizí nápady a vlastně k tomu ani nepotřebují žádnou extra invenci.
Někteří dělahí web a říkají si programátoři.
A někteří mají programování jako tvůrčí činnost, reálně řeší problémy, přemýšlejí jak něco udělat efektivně a spolehlivě. Tohle je ta činnost, kterou za programování považuju já.
(ne že by ti ostatní nebyli potřeba…)

zjentek

Je to mnohem horší. Pro lidstvo jako takové jsou něčím mnohem zhoubnějším. Jde totiž o dělníky, kteří nemíní (za žádného režimu nebudou) pracovat fyzicky. A jak všichni víme, k životu je NUTNÉ (!!!) zdravé fyzické tělo a teprve v něm se může nacházet jakýsi duch, třeba i zdravý. Děkuju.

OSHO

Vše co má mozek to umí programovat svůj osud, z díla se tak pozná tvůrce.

Zdroj: https://gvkb.cz/