HonzikPernik

Jsou piškoty dietní stravou?

Doplňuji:
Kolik jich za den tedy sníst optimálně?

Nejlepší odpověď
annas

Záleží na druhu diety.

Piškoty jsou energeticky poměrně bohaté (okolo 1 670 kJ/100 g) a tak se nedají považovat za dietní doplněk stravy.

V případě průjmu se mohou další den nasadit jako dietní pokrm. Nebo při zánětu tlustého střeva.

Další odpovědi
Funna

záleží o jaké dietě mluvíš…pokud myslíš redukční, tak ne…jestli žaludeční, tak ano…

marci1

Při hubnoucí dietě ne . Obsahují cca 400 kcal/100 gr. Při trávicích potížích ano. Nejvhodnější jsou pro obsah živin, které obsahují pro malé děti. Ale pokud jich sníme cca 5 ks, tak se asi nic nestane.

anonym

Dieta je – v zásadě, za nějakým účelem upravený jídelníček. Jinou skladbu bude mít dieta pro žlučníkáře a jinou pro kulturistu.
Takže pokud se hodláš krmit jen piškoty, půjde o dietu – ale nikoli zrovna zdraví prospěšnou. Za sebe dodám, že i poměrně nechutnou…
😉

badisko

No vzhledem k tomu… ze je jako dietni pro deti doporuci doktor tak nejspise ano …

elektrikář

Dětské piškoty jsou slazené. Na redukční dietu vhodné nejsou. Mohou zklidnit podrážděný žaludek. Jsou to pamlsky pro zvířata i děti. Piškotky pokapané rozmačkanými jahodami a koňakem ,se šlehanou smetanou byl milionovej dort jak říkal můj tatínek.

KaraskovaAl

Jako nevím teď úplně na co se ptáš… Piškoty se doporučují při dietě, která je spojená se střevními problémy. Rozhodně to není dietní jídlo při redukci :D Na to jsou jiné potraviny a diety.

TominkaFuky

A ty jsi nějakou dietu držela? Takovou, co je opravdu účnná a díky které jsi nejen zhubla, ale taky si váhu udržela?

Vercule

Ahoj, za mě určitě ketodiet. Ta je super, účinná a dokonce motivující, protože kila letí dolů hned snad od prvního dne :)

Derrynka

Ano, to mohu potvrdit. U ketodiet jsem se bála přechodu z normální stravy, ale zbytečně :) Za mě tuto dietu opravdu doporučím. Hubnutí s ní je opravdu motivační.