Avatar uživatele
HonzikPernik

Jsou piškoty dietní stravou?

Doplňuji:
Kolik jich za den tedy sníst optimálně?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3800 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Záleží na druhu diety.

Piškoty jsou energeticky poměrně bohaté (okolo 1 670 kJ/100 g) a tak se nedají považovat za dietní doplněk stravy.

V případě průjmu se mohou další den nasadit jako dietní pokrm. Nebo při zánětu tlustého střeva.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Funna

záleží o jaké dietě mluvíš…pokud myslíš redukční, tak ne…jestli žaludeční, tak ano…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Při hubnoucí dietě ne . Obsahují cca 400 kcal/100 gr. Při trávicích potížích ano. Nejvhodnější jsou pro obsah živin, které obsahují pro malé děti. Ale pokud jich sníme cca 5 ks, tak se asi nic nestane.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Dieta je – v zásadě, za nějakým účelem upravený jídelníček. Jinou skladbu bude mít dieta pro žlučníkáře a jinou pro kulturistu.
Takže pokud se hodláš krmit jen piškoty, půjde o dietu – ale nikoli zrovna zdraví prospěšnou. Za sebe dodám, že i poměrně nechutnou…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
badisko

No vzhledem k tomu… ze je jako dietni pro deti doporuci doktor tak nejspise ano …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Dětské piškoty jsou slazené. Na redukční dietu vhodné nejsou. Mohou zklidnit podrážděný žaludek. Jsou to pamlsky pro zvířata i děti. Piškotky pokapané rozmačkanými jahodami a koňakem ,se šlehanou smetanou byl milionovej dort jak říkal můj tatínek.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
KaraskovaAl

Jako nevím teď úplně na co se ptáš… Piškoty se doporučují při dietě, která je spojená se střevními problémy. Rozhodně to není dietní jídlo při redukci :D Na to jsou jiné potraviny a diety.

Avatar uživatele
TominkaFuky

A ty jsi nějakou dietu držela? Takovou, co je opravdu účnná a díky které jsi nejen zhubla, ale taky si váhu udržela?

Avatar uživatele
Vercule

Ahoj, za mě určitě ketodiet. Ta je super, účinná a dokonce motivující, protože kila letí dolů hned snad od prvního dne :)

Avatar uživatele
Derrynka

Ano, to mohu potvrdit. U ketodiet jsem se bála přechodu z normální stravy, ale zbytečně :) Za mě tuto dietu opravdu doporučím. Hubnutí s ní je opravdu motivační.

Nový příspěvek