zjentek

Jsou dnes běžně k dispozici veřejné toalety?

Jsou v časech covida běžně k dispozici veřejné toalety? Kam tuto službu zařadili? A je tato služba nepodstatná či v danou chvíli, kdy řádí virus, méně podstatná, než řekněme optika? Co myslíte? https://www.y­outube.com/wat­ch?v=fuwRxha8zSU

Odpovědi
Drap

Ano převážně jsou. Nevím do které škatulky je tato služba zařazena, ale je nad míru podstatná a důležitá. V danou chvíli důležitější než optika

Kryšpín

Zatím ano, pouze nevím jak fungují a zda jich je dostatek pro třetí pohlaví.

zjentek

Drap 100 bodů, jako obvykle. (;