Vašo

Jsem vlastníkem bytu.Může mi výbor vlastníku v našem domě nařídit výměnu oken za plastová? Finančně se nijak nepodíli.

Nejlepší odpověď
anonym

Ne, ale pokud se členská základna rozhodně pro celý panelák, máš smůlu. ► Podotýkám, že to musí být odsouhlaseno na schůzi SVJ a schváleno většinou vlastníků ◄.
A cena se umořuje navýšením platby do fondu oprav.

My jsme to měli naopak, někteří už plast měli a tak jsme jim vyplatili částku, které za okna do bytu zaplatilo SVJ, aspoň se jim část vrátila.