AJICEK

JSEM V NAJEMNIN BYTE,MAM NAROK OD STATU POBIRAT PRISPEVEK NA TUHA PALIVA?

JSEM VEDEN NA UP A POBIRAM SOC.DAVKY.

Nejlepší odpověď
anonym

Doplním předchozí odpověď – náklady na topení jsou součástí příspěvku na bydlení, pokud splňuješ příslušná kritéria vzhledem k výši svých příjmů.
Není nutná faktura, postačí potvrzení od dodavatele na žádosti, jež se vyplňuje každý kvartál.
Ve zdroji máš kalkulačku pro rok 2013, nejprve si ověř, zda se do limitů vejdeš!

Zdroj: http://www.pe­nize.cz/kalku­lacky/prispevek-na-bydleni

Další odpovědi
waser

Teoreticky ano do žadosti zaškrtnete ža máte topení na tuhá paliva a naklady na topení cenu paliva.Musíte doložit fakturou (ne starší 3 měsíce od podání žadosti)