BEN

Jsem rozveden,bývalá žena mě urguje abych se odhlásil z bytu,nemám kam se přihlásit

Nejlepší odpověď
hanulka11

přihlásí vás na místním/městském/ úřadě

Další odpovědi
smutnydrak

njn…chlape…to ti nezávidím… a takle skončí 2/3 všech manželství v CZ… mezi láskou a nenávistí je jen vlásek,a dnešní pokřivená doba nabízí nespočet možností,jak ten vlásek přetrhnout… a ať už to bylo jakkoli s váma…v každém případ je to škoda.....a tobě nezústává nic jiného,než ten úřad… 🙂