Zhrb

Co znamená „Jsem kompletně transparentní“?

Dobrý den,

chci se Vás tázat, co znamená, když mi někdo z kamarádů odpoví na dotaz, například: „Kolik vyšel ten příklad?“ A oni mi odvětí: „Abych byl kompletně transparentní, tak nevím.“

Děkuji za Vaše odpovědi.

Nejlepší odpověď
Ametyst

🙂 V tomto příkladu lze nahradit slovem „upřímný“. Transparentní je průhledný, nic nezatajující. Např. Transparentní bankovní účty si může každý prohlédnout a zjistit, kdo a kolik přispěl.

Další odpovědi
Rokio

Člověk, který je upřímný, jde přímo k věci a nevykrucuje se z něčeho.

Pokud je něco transparentní, tak je to průhledné.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.