ekto

jsem celkově unavený, mam bolesti beder co bych mohl mít?

Dobrý den je mi 19 a jsem celkově unavený, spím i 12 hodin a po probuzení nejsem odpočatý. Asi před 3 měsící mě začali bolet záda a chvíli předtím sem měl strašně citlivou pokožku, celé tělo mě svědělo, hlavně záda a lýtka. Nedávno jsem nosil 2 hodiny seno a druhej den mě bolelo celý tělo. než mě začali bolet tak jsem aktivně sportoval. Děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
anonym

Ahoj, Ekto. Bylo by šarlatánstvím chtít Ti určit diagnózu na základě symptomů, které jsi popsal. Jestliže tak mladý člověk vykazuje únavu, která mu brání v běžných aktivitách, je něco hodně v nepořádku. Nezbývá nic jiného, než jít k lékaři, co nejšíře mu popsat své problémy a snažit se najít řešení. Nenechej se odbýt. Může jít o poruchu spánku, infekci v organizmu, nedostatek vitamínů nebo stopových prvků, únavový syndrom atd., atd.
Bude to chtít řadu vyšetření a potom nasadit účinnou léčbu. Nečekej, že se to zlepší samo. Někdy tělo potřebuje skutečnou pomoc a tu mu nejsi schopen dopřát, pokud netušíš, s jakými problémy se potýkáš.