dan1005ful1

Co dělat když mě bolí zada

Dobrý den mám malý problém včera jsem celý den skákal na trampolíně a pak jel s kamarady na kole a jak sem se vracel šel se nachvili na trampolínu a začaly mě bolet záda a jel jsem domů prosím o pomoc předem děkuji.

Nejlepší odpověď
badisko

No co ted uz ..dej si prasek proti bolesti a par dni pockej nez to prejde …:D
nebo druhe reseni .. bez na trampolinu sundej sit odraz se a skoc do prostoru mimo trampolinu nejspise si zlomis nohu nebo ruku a tvuj mozek da prednost te zlomene noze nebo ruce zada te hned prestanou trapit …

Další odpovědi
gumiczud

Nejlepší je cvičení. Nemyslím silové cvičení (tím si můžeš záda rozdrbat ještě víc), ale mám na mysli protahování. Na internetu najdeš plno cviků viz první odkaz co se mi objevil – http://ona.id­nes.cz/pet-cviku-ktere-zada-posili-a-pomohou-jim-od-bolesti-fho-/zdravi.aspx?c=A090707­_145458_vase-telo_pet

marci1

Já bych si dala něco teplého na záda, nejlépe bederní pás, Paralen a lehla bych si.

Gigul

Mě na tohle pomáhá „Zadbalón“ ale ten se dá koupit jen někde , já ho koupila v Brně ve světlušce…