JaAna

JoJo efekt po nemoci

Protrpěla jsem střevní chřipku. Zhubla jsem při ní 6 kg za 4 dny. Mám se bát JoJo efektu?

Nejlepší odpověď
Terryle

Jo, zpátky to asi nabereš – tělo se bude chtít vzpamatovat a začne si ukládat zásoby. Já při normální chřipce shodila taky asi čtyři, zpátky jsem nabrala šest. Tělo je potvora :o)

Další odpovědi
joeyk

Ano, casem to naberes zpatky. Ted se organismus zotavi a zacnes nepatrne zase pribirat a nijak to nezastavis ani cvicenim. Kdyby si zhubla pravidelnym cvicenim tak se to nevrati pac organismus nebude nicim stradat.

terry

Buď klidá, zase to nabereš.
Ale pouhé jedno zhubnutí a nabrání pár kg po nemoci nelze nazývat jo-jo efektem. Takže se bát nemusíš. Nic ti nehrozí.

BandiOl

Většinou u střevní chřipky stratíte hodně vody, trochu tuku a hodně svaloviny. Když budete v pořádku skuste si trochu zacvičit.

Zdroj: pknewshop.cz/zdra­vi/

mosoj

Pokud nezměníte stravovací návyky váha se vrátí zpět. Bylo by dobré kdyby jste toho využila a upravila svůj jídelníček tak aby jste to již nenabrala. Jó. ono se to lehce říká – já vím.