SickBreed

Jméno skupiny anglicky – se členy, nebo bez?

Jak správně napsat název skupiny Dire Bunny Company? Patří tam někam člen? Nebo být nemusí? Díky.

Odpovědi
Nuk nuk

Záleží na názvu. Pokud si ho tam skupina dá, pak tam patří, v opačném případě nikoliv.

quentos

Nuk Nuk má sice pravdu, ale někde je přece jen „správnější“ začít název hudební skupiny členem the, a to zejména je-li jejím základem obecné podstatné jméno – vemte si třeba Cranberries. Píší se s „the“ proto, že to nejsou jen tak ledajaké brusinky, ale právě tyto jedinečné. U Vámi zmíněné bych napsal „the“ před název taky – není to jen tak ledajaká company, ale právě tato jedinečná…