Slezsky fc

jméno Havel exzistuje ?

dnes je 16.října a svátek ma Havel

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
quentos

Ano

Má svátek 16.10. a v kalendáři bylo vždycky. Když si to tak vezmete, křestní jméno ve funkci příjmení, jako tomu bylo u V. Havla, se vyskytuje často (spousta lidí se např. jmenuje příjmením Petr, David…)

Další odpovědi
dudu

Ano

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ha­vel_%28k%C5%99es­tn%C3%AD_jm%C3%A9no%29

Bedy

Ano

brillant

Ano

Doplňuji:
Počet výskytů příjmení „Havel“ v roce 2011: 3975 v celé České republice

Drap

Ano

Takové jméno i příjmení existuje, Dříve křestní jméno Havel, nebylo nijak nezvyklé

hanulka11

Ano

lenule014

Ano

Conchus

Ano

Doplňuji:
Taky existují lidé, jejichž jméno se skládá ze dvou křestních. Např. hudební skladatel Jindřich Jindřich.