Jes

Jizvičky po holení a jejich maskování ..

Ahoj můžete mi prosím pomoct malou radou ? :)) 2× se mi stalo, že jsem se holila na intimních místech a pořezala jsem se.. Vypadá to dost nevzhledně :/ Znáte nějaký dobrý trik jak se napouchlých jizviček zbavit nebo je alespoň zamaskovat ? Moc by jste mi pomohli, trápím se tím :)Pokouším se toho zbavit pomocí měsíčkové vazelíny, ale vcelku to jde :) Tak kdyby jste byli tak hodní a navrhli by jste mi nápad jak to prozatím zamaskovat ? Předem děkuji :)
Doplňuji:
Ahoj můžete mi prosím pomoct malou radou ? :)) 2× se mi stalo, že jsem se holila na intimních místech a pořezala jsem se.. Vypadá to dost nevzhledně :/ Znáte nějaký dobrý trik jak se napouchlých jizviček zbavit nebo je alespoň zamaskovat ? Moc by jste mi pomohli, trápím se tím :)Pokouším se toho zbavit pomocí měsíčkové vazelíny, ale vcelku to jde :) Tak kdyby jste byli tak hodní a navrhli by jste mi nápad jak to prozatím zamaskovat ? Předem děkuji :)

PS : žiletka byla ostrá a všechno.. Pouze jsem se holila a něco spadlo a v tom jsem škubla rukou :)) Jenom pro mamlasy co by chtěli radit ostrou žiletkou a naučením se holit ;)

Nejlepší odpověď
zjentek

a tak pokud na to nebude koukat příliš mnoho lidí, tak to nech, to se zahojí přirozeně ,)

Další odpovědi
badisko

nauc se holit ..a pouzivej ostre brity s tema se neporezes.. Kdyz to mas tupy jak kopito tak se nediv :D …
Doplňuji:
mamalasy to je dobre :D poradim ti jeste toto ..zamaskovat to nepujde ale v lekarne se prodavaji masti primo na jizvy a jejich uplne zhojeni zkus ji navstivit …tady jen tak orientace …http://jizvy­.heureka.cz/ jenak to mamlas nemuze pomoct …:D ..

anonym

Opilca, to je krém, vyžere to chloupky až dokořínků a nemusíš mít strach, že se pořežeš

badisko

ony se taky prodavaj ziletky a ziletky :D nektere mene kvalitni jsou tupe uz z vyroby …:D