Avatar uživatele
EliškaG

Již doluho zvažuji o koupi hada. Ale jednoznačně chci koupit přímo u chovatele. Nezná někdo kvalitního chovatele.

Nechce však nějakého jakých je asi mnoho, že jsou rádi že prodají a kvalita zvířete je šílená což jako začátečnice nepoznám a když chci nějaké otázky tak nereaguje na emaily atd… Chi opravdového odborníka, který vždy a ochotně poradí Díky moc – moc po hadovi toužím
díky Eliška

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Jon před 4624 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

hada jsem jedl jenom jednou, ve Vietnamu.
Tady bych to asi neriskoval.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
chudst

Hada jsme meli. Resp. bracha ho mel. Jenze mu bylo lito nejdrive novorozenych mysek a pozdeji i velkych mysi, takze jsem ho musel krmit ja. Me to nikdy nevadilo, ale mel jsem temer pokazde strach, ze me kousne behem davani mysi do teraria. Samozrejme, po dvou letech se to skutecne stalo. Zautocil – chtel sice na mys, ale misto toho me trefil do ruky. Velice neprijemne, jeste stesti, ze to byl skrtic a ze nemel temer zadny jed.

Kazdopadne – hadi nemaji rozum a city. Bud se citi v pohode, nebo ne. A i kdyz se citi v pohode, neni to proto, ze vas ma rad, ale proto, ze se vami neciti ohrozen.

Had neni vhodne domaci zviratko. Pokud jste si promyslela i toto, pak hodne stesti. Ale rozhodne dopourucuji skrtice (my meli uzovku cervenou – cca metr dvacet dlouhou) a ne jedovateho hada. Spise nez rady zde, bych se obratil na nejake odbornejsi diskuzni forum o hadech, jiste existuje, a tam hledal pomoc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jon

Pravdoou je, že bych nikdy hada nekoupil ve zverimexu nebo na burze. A najít schopnéhochovatele je umění a také trochu štěstí. Ten problém jsem řešil asi před dvěma lety. Známí mi doporučil jednoho chovatele a i když jsem to měl k němu přes celou republiku tak toho nelituji. je to přesně ten o kom píšete je se mnou stále v kontaktu a rád poradí. Je to naprostý profík a určitě to nedělá jen proto aby vydělal nějaké peníze. To už je vidět na jeho stránkách. Jednoznačně mohu doporučit. Jmenuje se pan Slavíček a má stránky: www.chovamehady.cz Ale co vím tak o jeho hady je velký zájem takže je třeba si je zamluvit včas. Myslím, že letos už bude mít vše pryč.

Zdroj: www.chovamehady.cz

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek