Avatar uživatele
juie

Je ¨kvalitní¨ mys ze zverimexu???

dá se ohocit mys ze zverimexu a naucit ji nekousat???

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4432 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

pořídila bych si raději potkánka ten se dá ochočit je roztomilý, měla jsem ho a nosila v kapse u košile, pak na rameni 😁
myška je moc malá a mohla by kousat potkánek se ochočí snáz..
myši dost páchnou !!
Doplňuji:
IK osmáka měla moje sestra a to bylo tak neposedný stvoření, že byl celý den chudák zavřený jen v kleci, nedal se ochočit..
je to moc hezký zvířátko, ale všude skáče, takový malý klokánek..

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal Kole

Proč by nešla ? Tam asi nebude týrána, bude se jí měnit podestýlka, bude dostávat pravidelně zrní a bude mít napáječku.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mojitek

jak píše briketka-kupte si potkánka nebo radši dva aby mu nebylo samotnýmu smutno.Zapomeňte na horory kdy vám potkan skočí za krk a prokousne tepnu :o) Chovám potkánky od r.92 a nikdy nebyl žádný problém,jsou to mazlíci,jsou čistotní a velice chytří.A je s nima sranda.Náklady nula nula nic.Akorát si nepořizujte jeho a jí,protože to byste jich za chvíli měla víc než byste si možná přála..klidně dvě holky nebo dva kluky,prát se nebudou.Kupoval jsem vždycky ze zverimexu.Jedna věc-věnujte se jim a oni Vám to stonásobně vrátí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
IK

Myš žije kolem jednoho roku, než ji vycvičíš tak ti pojde.
Ve zverimexu zvířata očkují a dodržují všechna potřebná opatření aby prodávali jen zdravá, doporučuji.
Zamilovali jsme si Osmáka degu je to taková šikovná myšička a žije kolem 10 let, jen se příšerně množí, jeden je zas moc smutný, jsou velmi společenští, všechno rozkoušou…

Zdroj: http://www.maz­licci.cz/drob­ni_savci/osmak_de­gu_vzhled.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
samicek333

Ochočit se dá skoro všechno, takže myš asi také.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek