savana

Jak vyřešit situaci s úhradou pojistného za úraz, když se liší diagnóza odborného lékaře a lékaře pojišťovny?

Měla jsem úraz kotníku,zlomeniny MTT ll-lV.(potvrzeno CT RTG)Pojišťovna plnění vyplatila na diagnozu zlomenina kotníku-" Weber A"…posuzoval to jejich „odborný“ lékař. Co s tím?Podat znovu formulář na oznámení pojistné události?Pak by ale došlo k tomu,že jsem nepodala žádost do měsíce od ukončení léčení a výplata by byla krácena o50%.

Původní neotázka
Jiná diagnóza na pojistném plnění úrazu

Odpovědi
Drap

Zeptej se přímo na pojišťovně.

savana

Jo ,to jsem udělala a že si mám tedy podat stížnost…spíš mne zaráží,že si v konečné fázi zaměnují pojišťovny hlavní diagnozy za vedlejší ,jak se jim chce.A tázala jsme se i z toho důvodu,jestli s tímto jednáním nemá někdo zkušenosti… =)

Dochy

Domnívám se, že pokud v pojišťovně udělali kiks, pak je na pojišťovně aby to řešila. A neexistuje abyste podávala novou žádost a už vůbec ne aby vám kvůli tomu krátili plnění. Také netuším zda záměna diagnózy může mít na plnění nějaký vliv (v tomto případě)