JajaJ

Jedná se o zákon o hazardu?

Dobrý den, potrebuji poradit.Když je placena skupinka zaměřující se na provoz sluzeb (zakaznicka + technicka podpora) a v ni se můžou zucastnit moznych soutezi o vecne ceny cca do 1000,–.. Spada to do hazardnich her? Jedna se o jednotnou cenu, takže pri zucastneni souteze se cena nenavysuje. Jednotna cena je 39,– a vyherci se urcuji formou nahodneho losovani. Dekuji za odpovedi

Odpovědi
Stefan8888

Myslím že ne, je to marketingový tah, jestli jednotná cena znamená něco podobného lístku, za který se zde účastníte.

ivzez

Neuvádíte dost informací, takže nelze říct,
jestli jde o porušování zákona nebo ne.

Něco nelegálního mi to připomíná, ale pro případ,
že by šlo o něco jiného, nebudu konkrétní.

JajaJ,
jestli Vám jde o adekvátní odpověď, formulujte příště otázku
jinak nebo alespoň uveďte dostatek vstupních informací.

Na formulaci i napdpis otázky si dejte pozor, zdejší
pravidla nedovolují vkládat opakovaně stejnou otázku.

Ousek7505

Ne -v tomto případě si myslím, že se jedná o spotřebitelskou soutěž. Na toto se Hazardní zákon nevztahuje – můžete se přesvědčit třeba v tomto článku https://24casi­no.cz/zakon-a-hazardni-hry-definice-a-blokace-hazardu/