Gestas

Je zvykem zvát na imatrikulaci rodinné příslušníky?

Nejlepší odpověď
Kepler

Nevím, jak je to dnes, ale na imatrikulaci to možné je. Nejraději přijíždějí Hujerovi. Imatrikulace ještě nic neznamená, lepším zvykem je zvát příbuzné na promoci.

Další odpovědi
Dochy

U nás se imatrikulace dělala v běžné posluchárně. Nacpáno tam bylo i bez rodinných příslušníků…

Fienir

Ano je, já bral rodinné příslušníky např. na promoci(což je opak imatrikulace) a je to normální

Mc Merkurion

… tak samozřejmě že ANO, je to událost být prvňáčkem ( bože, to byly časy) …

Kalydo

Určitě jo, nic se na tom nezkazí a je to hezký zážitek pro rodiče hlavně