Themeansar

Je zdravý pracující člověk jenom špatně diagnostikovaný pacient?

Kdo hledá ten i nemoci u pacienta najde, mnoho lidí se už rodí s mnoha nemocemi

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Mravenec

Jiná odpověď

Zavři se vždy po užití pervitinu a LSD někam do skříně a vypni Wi-Fi. Bude nám to všem prospěšné.

A nevím, proč sem vkládáš fotky cizích lidí.

Další odpovědi
Filip84

Jiná odpověď

No, pokud ještě nejsi, officiálně diagnostikovaný, „certifikovaný“, pacient s hlavou, tak ano, jo, ve Tvém případě, a v případě Tobě podobných, ano. V opačném případě: už to nehul!

da ny

Jiná odpověď

Zdravý člověk je v pohodě, pokud „ví“, dělá vše pro to, aby byl/zůstal zdravý.
S nemocemi (geneticky získanými, vadami), se rodí kolem 10– 15% lidí.
85ˇlidí, přichází na svět zdravých.
Své zdraví má z 80% každý ve svých rukách. V dětství, bohužel rodiče (nevhodné stravovací návyky, deficity vitamínů/prvků, psychosomatika – největší příčina nemocí).).
Všichni jsou něčí pacienti 😉

elkon

Jiná odpověď

Nemocný jsi hlavně ty, s hlavou. Protože se ptáš na samé kraviny. Když nemáš smysluplný dotaz, tak si nech zajít chuť cokoli vymýšlet. Je zřejmé, že to neumíš.

paul1

Jiná odpověď

V dnešní době je medicína tak vyspělá, že zdravý člověk neexistuje 🙂

Drap

Jiná odpověď

Meleš nesmysly. Spousta lidí je i ve vyšším věku zase zdravých. K čemu ti bude takováto informace dobrá?

Ametyst

Ne

Zdravý je zdravý, a hotovo. Doba covidová byla veliké poučení, jak se s naším zdravim kšeftuje za veliké prachy. Jak je snaha odevzdat naše zdraví institucím. Ráda bych připomněla, že normální je být zdravý.