Miroslavst

Je zde někdo víc než bůh?

Tak by mě zajímalo, zda je zde někdo víc než bůh (jak já říkám: nadbůh)?
Kdo smazal moji odpověď u otázky http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/v-jakych-zemich-je-zakazana-masturbace
To se na to tady můžem rovnou vykašlat, když to někdo maže. Admin to nebyl-to by přišel mejl a ten nepřišel.
Doplňuji:
To bude někdo z těchto:
annas
panenka
quentos
kropitko
Jahoda
Bumbes
bubca
rynek878
standa
ReHu
ten který je
mosoj
protože jsou zlatí a stříbrní a mají tu možnost. Přitom tam nebylo nic urážlivého, sprosté slovo. Takže kdo z vás je nadbůh? Přiznejte se!

Poznámka:
Odpověď nikdy nebyla na server přidána, ani smazána, záznam o ní neexistuje.

Administrátor

Nejlepší odpověď
verka

No bůh má určitě důležitější věci na starost. To opravdu někdo může mazat? Třeba vysvětlí proč.

Další odpovědi
anonym

tak já mám rohy na čele tím vypadávám ze hry
dotyčný asi nemá odvahu se přiznat,ale anonymně mazat to joo

panenka

Já to Miroslave nebyla k netu jsem se vrátila až ted uspávala jsem děti a nic takového nedělám.

aramah

A já myslela že slepnu, kouknu jednou kouknu dvakrát a nic!

Jahoda

Já to tedy rozhodně nebyla. Na tu otázku jsem se koukala, ale našla jsem jen odpověď Buraka. Tvoji jsem tam nezahlédla, tudíž jsem nemohla nic smazat.

quentos

já to nebyl, nejsem žádnej prudér…

BEAES

Také jsem si všimla, že si někdo myslí, že mu snad Odpovědi patří!!! Také si myslím, že se můžu ptát na co chci a klidně i vícekrát.

anonym

Přísahám na holej pupek – já to nebyl.
Ostatně – ani jsem otázku neotevřel,neza­jímala mě.

louhra

Víc než bůh je sama příroda.Bohužel,li­dé jí sami dokonale ničí.Otázka tedy zůstává otevřená.

BIGFOOT

souhlasím s miroslavstem a s beaes.opravdu mě delší dobu připadá,že si tady některý lidi připadají jako kdyby byli víc než BŮH.BIGFOOT

Zdroj: to se nevyplácí

kropitko

No to jsou zase sračky. Miroslave,nikomu nic nemažu,už jsem to tu psala několikrát,tak si mě laskavě neberte do klávesy......

Záměrně nikomu nic nemažu,jen ať je pěkně vidět,co je to tu za blbce.

annas

Já vůbec o této otázce či odpovědi nevím, večer a v noci na internet nechodím a navíc takové otázky nečtu.

Je snadné vždy na druhého něco hodit. Už jsem psala, že zřejmě umíte číst myšlenky.

Snad odpověděl administrátor.

kapka

:-O Jéééé, tady je veselo! 🙂
P.S. Teď jsem přišla.
Ještě že jsem mimo podezření a můžu si tu vážnou situaci v klidu užívat. 🙂

Miroslavst

Panenko a vy ostatní kromě standy se omlouvám. Ano tys to nebyla, byl to standa.

standa

A jak jste na to přišel?

Pokuste se prosím odhlédnout od mé včerejší invektivy… a vemte prosím na vědomí, že jsem žádný příspěvek nesmazal.

A nabízím za ten včerejšek pomyslnou dlaň na usmíření 🙂

Miroslavst

Přijato tím, že jsem smazal otázku směřující na vás.

standa

ok 🙂