dentista

V jakých zemích je zakazana masturbace?

Ahoj, jedu na dlouhou cestu – a zajimalo by mě v jakých zemích je zakazana masturbace (vč. evropy ) díky

Nejlepší odpověď
anonym

tak řekla bych že na veřejnosti to bude zakázáno všude

Další odpovědi
Miroslavst

Tuto odpověď dávám znovu nyní:
ano, je to zakázané všude, tedy vlastně nejde přímo o zákaz, ale můžeš se dopustit přestupku proti veřejnému pořádku apod.
ale pokud si ho vy..... v soukromí, nikdo tě trestat nebude.

vlastina

Tělu neporučíš,tak jde jen o-ne veřejně.

anonym

tak tu odpověd dej sem,tady to nesmažou

Miroslavst

Tak jsem odpověděl, ale odpověď zmizela.
Zase si zde někdo hraje na nadboha.

standa

Jsem si téměř jist, že zmizení příspěvku ´beze stopy´ není uživatelsky možné, a že o této úpravě musí být u provozovatele příslušný záznam. Myslím, že by se vaším požadavkem mohli admini klidně zabývat, když je o to požádáte…

A nemůže být chybka na vašem přijímači? Zkuste tu odpověď napsat ještě jednou.

Miroslavst

narozdíl od vaši nadávky byla má odpověď slušná, bez jediného sprostého slůvka a pokud si pod slovem „vy…“ představíte cokoli jiného, je jen vaše věc.
Já říkal, že to bude zakázané nebo případně přestupek.....
Co je na tom špatného?
Vy jste mohl odpověď smazat tím, že jste v pozici stříbrný.

Miroslavst

najednou mi vykáte pane stando, ještě včera jste mi tykal a říkal něco o volovi. Že by se potrefená husa ozvala?

standa

Ježiši, včerejšek nechte být, to už je dávno 🙂 Babrat se v tom už nebudeme, prosím.

A potrefenej možná jsem, ale s tímto mazáním nemám nic společného, fakt.

p.s.
A už na mně nebuďte naštvanej, jeden malej ´vůl´ za to nestojí, ne?