Petr__

Mohl být Ježíš členem Jedi?

Něco z jeho života by tomu odpovídalo. Díky

Nejlepší odpověď
Seznam.cz

Ježíš nebyl žádný šašek. Když měl smysl pro legraci, býval i Jedi. Jinak jeho poslání bylo určeno proroctvím. Mnoho filmových scénářů, spisovatelů a hudebníků je inspirováno spasitelem.

Další odpovědi
hapiky

Ježíš je napůl Bůh a napůl Žid. Žádné světelné meče nepoužíval, takže „džejár“ být nemůže.

dubraro

Myšlenka rytířů Jedi vznikla asi tak 2000 let po životě Ježíše.

Mc Merkurion

…jak mohl být někdo, kdo neexistoval, a neexistuje někým, co taktéž neexistuje?

anonym

Neexistoval, takže v realu ne. Nicméně v té pohádkové knížce zvané bible by možná mohl. Nevím, nečetl jsem ji.

Seznam.cz

hapiky, Ježíš je 100% Bůh a 100% člověk. Sestoupil do lidského těla aby se stal člověkem.

talka

SOUHLAS! Žádný vědec ještě nevyvrátil jeho existenci ani jeho zázraky.

Mc Merkurion

…nerad vám do toho kecám, ale těžko se vyvrací něco, co nejni…

Drap

Ježíš historicky existoval. O tom neni žádný spor.

hapiky

Seznam.cz Zdalipak nevěříš že pana Marie byla matka Ježíše?

annas

hapiky,

s tou pannou to bylo jinak. V archivu je několik vysvětlení.

např.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-mozne-aby-se-panne-marii-neprotrhla-panenska-blana-pri-porodu-jezise

Cenobita

Panenka Maria byla Milosti plná, svoji roli si nevybrala, milost na ni byla seslána ať chtěla či nechtěla, vybrat si nemohla, dnes se tomu říká zneužívání či znásilnění.