hapiky

Je zde hodně lidí, kteří „jen“ myslí?

Neboť se říká: Myslet znamená nic nevědět.

Nejlepší odpověď
Ametyst

Lidi toho nakecají, a co teprve těch hloupých hesel a citátů, ze souvislostí vytržených. Díky za každého člověka, který myslí. Mám dojem, že ti druzí jen civí do mobilů.:-) Bohužel někdy ani nemyslí, že překážejí provozu na silnici.

Další odpovědi
dubraro

Pokud není k dispozici přesná informace, uchýlí se člověk k odhadu nebo extrapolaci. Jinak to nejde.

Dochy

Žádnej extrém neni dobrej. U nás se říkalo:
Jeden myslel a vymyslel ho…
Druhej nemyslel a šlápl do toho.

Drap

Netuším kolik jich je, Ale vím, že je zde celá řada těch, kteří nemyslí vůbec