deninda

Je závadné když už mám rok bílý výtok?

Ahoj.Už asi rok mám bílý výtok a premenstruační syndrom.Je to závadné?A co to znamená?

Nejlepší odpověď
Drap

Nejlépe co nejdříve navštívit gynekologa.

Další odpovědi
anonym

Musíš chodit na preventivní prohlídky, ty jsou minimálně dvě do roka, takže jsi tam v tom případě už možná víc, než rok nebyla, tak to honem naprav, tyhle problémy můžou být docela nebezpečné, nemůžeš se tak zanedbávat.

kamila44444

Já to měla aspoň 3 roky a menstruace stále žádná. Až po 3 letech se mi dostavila 1. menstruace, která trvala pěkně dlouho (cca 15 dní) a teď zase rok nic. Nic to není.. doktorka dokonce i říkala :)