hubice

Jak se zbavit výtoků?

ahoj nevíte někdo jak bych se zbavila výtoku ?
Doplňuji:
ms už jsem dostala už má mám asi 5.měsíc ale když mi skončí Ms tak mám výtoky neznamená to neakou nemoc nepálímě to nesvědí ale prostě se bojím že mi něco je

Nejlepší odpověď
marci1

Fundovanou odpověď Ti dá gynekolog.
https://www.go­ogle.cz/search?q=jak+se+­zbavit+v%C3%BDt­ok%C5%AF&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox&channel=fflb&gfe­_rd=cr&ei=jZU­yVLyDJOGk8weH­xoD4Cw

Další odpovědi
kubik!

Myslím, že tady chybí trošku bližší specifikace problému… Ale nejlepší by bylo zajít k lékaři…

Fienir

Když někde něco vytéká, nejlepší by to bylo něčím utěsnit. Např. silikonem

Baromut

Je to normální ;)