Tomcat

Je zaopatřený člověk v okamžiku, kdy svůj finanční kapitál už neřeší, nebo naopak přemýšlí, jak jej dále rozmnožovat?

Odpovědi
zjentek

ani jedno

Pokud by tomu tak bylo, jen v naší republice by to vypadalo na miliony zaopatřených obyvatel. A ruku na srdce, přijdeš si tak v ČRdeli?
S možnostmi kapitálu to máš podobný jako s volbou vedení státu: co ti podstrčí, to bereš a remcáš, anebo neremcáš. Ale bereš (alternativní možností je odchod ze státu).

BTW, podobná myšlenka (způsob uvažovaní) jistě vyhubila již nejednu civilizaci před námi.