Luuu

Je volání na UPC linku zadarmo?

tel číslo začíná 8, ale nevim, jestli to ještě určitě znamená, že to bude zdarma? +420 844 333 800

Nejlepší odpověď
beer

Zdarma se dovoláš na UPC výlučně z jejich telefonu na spec. číslo. Bohužel.
Zkušenost
Doplňuji:
Takže ani to tvoje číslo není zdarma, platíš. Je to tzv. modrá linka, platíš tedy jako místní tarif.

Další odpovědi
Bedy

844 není linka zdarma, je tam spoluúčast volajícího na zaplacení hovoru (část hovoru platí UPC, část Vy).
Nicméně ta sazba volání se liší dle operátora, Vodafone si za minutu účtuje 4,54 Kč, T-Mobile 4,04, ale bohužel O2 zákaznícizaplatí jako za volání na pevnou linku.