arygnoc

je vo vatikáne nemocnica?

a ak tam je, je v nej pôrodnícke oddelenie?

Nejlepší odpověď
marci1

Vatikán sice nemá nemocnici, zato má dvě sanitky, které odvezou v nouzovém případě nemocné a zraněné do nedaleké nemocnice Santo Spirito, či v případě papeže na kliniku Gemelli. Tam je trvale rezervovaná jedna část v 10. patře v hlavní budově. Kromě pokoje je tam zřízena kaple, malá kuchyňka.
Kniha : Vatikán
Autor : Jurgen Erbacher

Další odpovědi
deranged

Nie je.
Vatikán oddlžil univerzitnú nemocnicu San Raffaele a tým ju ovládol. Tá je ovšem v Miláne. A má pôrodnícke oddelenie.

Nerevarin

Nemá, stejně jako automat na kondomy.