Rokio

Je víc školní řád nebo pokyn učitele?

Je školní řád něco jako ústava, před kterou jsou i učitelé krátcí nebo je jenom pro srandu králíkům?

Nejlepší odpověď
Drap

Pokyn učitele by neměl být v rozporu se školním řádem

Další odpovědi
kapka

Nechceš napsat konkrétně, co tě trápí?

led

„školní řád“ sú pravidlá, ktorými sa riadia žiaci, nepedagogickí a pedagogickí zamestnanci školy bez výnimky.
Ale pokyn učiteľa je pre žiaka Boží príkaz.(pokiaľ nie je v rozpore so školským poriadkom, platnými zákonmi a etikou)

majunaa00

Školní řád, tedy alespoň pode mě. Jsou to písemně uznaná pravidla pro všechny. Samozřejmě je i povinnost poslouchat učitele. Záleží o jaký pokyn se jedná :)

Šidlo

napísané je vyšší príkaz, řád zrejme musí podpísať riaditeľ, možno aj nejaký okresný školský inšpektor

ak je učiteľ lempl, senilný či proste šmejd a nakáže vám niečo naozaj zlé......ako dokážete, že vám to nakázal a že to nebol ,,nápad skazenej mládeže"?

všeobecne majú napísané pravidlá prednosť pred všetkým ostatným (okrem krízových situácií – ale aj tie sú niekde napísané)

led: prečo ste do poslednej vety úplne nelogicky napísali ale, ak ste to potom znegovali, prečo urážate veriacich žiakov, pre ktorých je božstvo viac ako učiteľ a prečo si myslíte, že učiteľ by mal byť vnímaný ako boh s veľkým B, ktoré ste napísali… nerešpektuje logiku ani kresťanskú kultúru ktorá je teraz údajne tak veľmi ohrozená? p.s. logické chyby máte v cca každom treťom príspevku…chyby, nie preklepy…a vy chcete byť autorita? vy máte magisterský titul? vám majú deti ,,poslúchať na slovo" (vidíte, lepšia formulácia, 100% pravdivejšia a neuráža nejaké náboženstvo ani nemá znaky narcizmu)

led

Šidlo, ak je učiteľ lempl, senilný či proste šmejd a nakáže vám niečo naozaj zlé......ako dokážete, že vám to nakázal a že to nebol ,,nápad skazenej mládeže"?
máte pocit, že lempl, senilný či proste šmejd by mohol pracovať ako učiteľ. Neurážajte poctivých učiteľov.