Spartaboy

Je velký rozdíl v kvalitě japonské a polské elektroniky?

Co si myslíte je velký rozdíl v kvalitě když si koupím reproduktory polské značky Tracer Omega s celkovým výkonem 9W za 183Kč a nebo Logitech Z200 10W za 599kč? Ale i pokud tyto reproduktory neznáte myslíte že reproduktory tracer jsou horší? A půjde rozpoznat rozdíl při poslechu běžného placeného spotify?

Nejlepší odpověď
Emefej

Neřeš to. V této cenové relaci to je úplně jedno. Kvalitní reprák stojí o malinko víc, než 700 Kč.

Další odpovědi
Kelt

Japonec by si nekoupil polský výrobek. Těch pár ušetřených stovek ti za to nestojí. Kupuj osvědčenou značku.

anonym

zjevně hledáš co nejnižší možnou cenu, v takovém případě 200 Kč sotva překonám, ale doporučil bych z vlastní zkušenosti spíš tyto https://www.al­fa.cz/product­.php?eid=105160000­0000003E6H , budou znít určitě lépe než ty plkáčky Tracer Omega a i o dost lépe než Logitech Z200 u kterého platíš především za značku, kvalitu Logitech nabízí až v mnohem vyšších cenových relacích.