Rule

Je věčná nespokojenost s vlastní prací nemoc, nebo ne?

Má otázka směřuje na jedince kteří jsou chorobně nespokojeni s výsledky vlastní práce dokonce i když ostatní jsou s konečným výsledkem i nadmíru spokojeni. I když člověk dostává od ostatních chválu na plody své práce, ale v jeho očích není výsledek nikdy dostatečně dobrý a tak se své práce raději zbaví nebo ji zničí a začnou znovu od začátku a opakuje se stejný proces. Dá se tento stav nazvat nemocí, popřípadě má tento stav nějaké vlastní označení (terminologii)?

Odpovědi
gecco

Má otázka směřuje na jedince neschopné si pro(vy)myslet vlastní názor – nebo odpovědět na otázku na ´fildě´…

  • myslíš, že je tak složité přemýšlet?
  • nebo je tak obtížné to vymyšlené obhájit?

___
K otázce – jo, je to ´nemoc´ – perfekcionalismus vztažený k sobě samému.
😉
A včil to obhaj – nebo vyvrať…
😁