Ninjísek

Je v téhle době výhodnější vybrat si španělštinu, nebo ekonomii? (Jako předmět :D)

Nejlepší odpověď
houbín

Cizí jazyk je investice do budoucna. U ekonomie záleží, jestli se jí budeš věnovat v budoucnu a na jakém typu školy studuješ.

Další odpovědi
anonym

O jakou jde školu?
Pokud chceš jít studovat ´dál´ (VŠ), určitě si vyber španělštinu – středoškolská ekonomika by ti byla k ničemu.
Pokud chceš SŠ se studiem skončit, pak záleží na profesi, jíž se chceš živit.

Hamon

Spanelstinu? Kdyz uz, tak rustinu nebo cinstinu. Mozna arabstinu.

Mapel

To je hádání z křišťálové koule. Nejdříve je nutné vědět co studuješ a čemu se chceš v budoucnu věnovat.

Jazyk je dobrá investice, ale požadavky na účetní jsou stále větší a ve firmách vládne ekonom.