Weirdquestio

Je v pořádku, když policie pri razii neukáže doklady a vtrhne do budovy bez varování?

https://youtu­.be/ZW8peKk57Bw
Policie na argumenty odpovídá „řekl jsem to já“. Taky přijde v maskách jako hools.
To že někdo údajně porušuje zákon snad neznamená že policie smí taky.

Nejlepší odpověď
Quimby

Neumím rusky, tak mi video moc neřeklo. Ale ano, je to v pořádku, pokud měli nějaké podezření, tak standardní postup je asi nejdříve oblast zajistit a pak řešit doklady. A ano, musíš uposlechnout pokynů policie. Masky jsou celkem normální při zásahových akcích.

Další odpovědi
Kepler

Je to v pořádku, pokud existuje důvodné podezření z trestné činnosti a mají na to povolení od šéfů. S některými ksindly to jinak nejde.

Arne1

V případě nutnosti policii skutečně stačí ústní prohlášení stylu „Tady policie“. Navíc, pokud mají nějaké ochranné obleky, tak to na nich bývá napsané.

cukrar

Video jsem nekoukal, ano je to v pořádku, že policie před razií neukáže doklady. Vždyť to ani jinak nejde.

iváno

Dal bych za pravdu napsané odpovědi od ,,KEPLER,,

Emefej

Pokud se v budově nacházejí nebezpeční extrémisté, což podle ruských zákonů Jehovisté jsou, tak může.

Weirdquestio

Chápu, že se musí zajistit aby neutekli lidé podezřelí ze zločinu, ale celé mi to přijde jako kanón na vrabce. Přelézali plot a odstavili jednoho chlapa, chovali se jako by na ně cekal uvnitř nekdo stejně ozbrojený jako oni.

Emefej

V Rusku je možné všechno.