Avatar uživatele
Weirdquestio

Je v pořádku, když policie pri razii neukáže doklady a vtrhne do budovy bez varování?

https://youtu­.be/ZW8peKk57Bw
Policie na argumenty odpovídá „řekl jsem to já“. Taky přijde v maskách jako hools.
To že někdo údajně porušuje zákon snad neznamená že policie smí taky.

Zajímavá 0 před 2493 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Quimby

Neumím rusky, tak mi video moc neřeklo. Ale ano, je to v pořádku, pokud měli nějaké podezření, tak standardní postup je asi nejdříve oblast zajistit a pak řešit doklady. A ano, musíš uposlechnout pokynů policie. Masky jsou celkem normální při zásahových akcích.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Je to v pořádku, pokud existuje důvodné podezření z trestné činnosti a mají na to povolení od šéfů. S některými ksindly to jinak nejde.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Arne1

V případě nutnosti policii skutečně stačí ústní prohlášení stylu „Tady policie“. Navíc, pokud mají nějaké ochranné obleky, tak to na nich bývá napsané.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cukrar

Video jsem nekoukal, ano je to v pořádku, že policie před razií neukáže doklady. Vždyť to ani jinak nejde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iváno

Dal bych za pravdu napsané odpovědi od ,,KEPLER,,

Upravil/a: iváno

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Pokud se v budově nacházejí nebezpeční extrémisté, což podle ruských zákonů Jehovisté jsou, tak může.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Weirdquestio

Chápu, že se musí zajistit aby neutekli lidé podezřelí ze zločinu, ale celé mi to přijde jako kanón na vrabce. Přelézali plot a odstavili jednoho chlapa, chovali se jako by na ně cekal uvnitř nekdo stejně ozbrojený jako oni.

před 2493 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Emefej

V Rusku je možné všechno.

před 2493 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek